Resultater

Tripp Trapp 3 , Stavanger Stupe Hall, 01.09.19

Klasse B, Gutter, svikt

StuperLagResultat
1.Fabian Aarreberg RannekleivStavanger Stupe Club234,90NB/3
2.Theo AateigenKristiansand Stupeklubb187,0086%
3.Elias Solbjør HakkaStavanger Stupe Club125,2558%

Klasse B, Jenter, tårn

StuperLagResultat
1.Theo AateigenKristiansand Stupeklubb212,00FG
2.Fabian Aarreberg RannekleivStavanger Stupe Club184,05NB

Klasse B, Jenter, svikt

StuperLagResultat
1.Eira TronerudRandabergstuperne256,10FG/3
2.Eva AamlandKristiansand Stupeklubb232,95FG/1
3.Julie Ruenes JacobsenKristiansand Stupeklubb206,35NB/1
4.Martine Holm BlihovdeStavanger Stupe Club182,55NB/1

Klasse B, Jenter, tårn

StuperLagResultat
1.Julie Ruenes JacobsenKristiansand Stupeklubb200,25FG

Klasse C, Gutter, svikt

StuperLagResultat
1.Isak BørslienBergen Stupeklubb285,90AC/3
2.Jakob MidttunBærum Stupe Klubb249,15LC/3
3.Eirik Prøch VikBærum Stupe Klubb246,20LC/3
4.Henrik SkomsvoldBergen Stupeklubb218,90FS/1
5.Filip DøvikenKristiansand Stupeklubb174,75NC/3
6.Johannes GundersenStavanger Stupe Club171,35NC/1
7.Elias DvergsnesKristiansand Stupeklubb163,2095%
8.Ferdinan FinneKristiansand Stupeklubb132,0577%

Klasse C, Gutter, tårn

StuperLagResultat
1.Isak BørslienBergen Stupeklubb259,00AC
2.Eirik Prøch VikBærum Stupe Klubb234,00LC
3.Henrik SkomsvoldBergen Stupeklubb215,80LC
4.Jakob MidttunBærum Stupe Klubb213,75LC
5.Ferdinan FinneKristiansand Stupeklubb140,7594%
6.Elias DvergsnesKristiansand Stupeklubb136,9091%

Klasse C, Jenter, svikt

StuperLagResultat
1.Sienna Pambou SundførBergen Stupeklubb207,80LC/1
2.Tiril VågårøyBærum Stupe Klubb191,00LC/1
3.Sofie HeisholtStupklubben Spinn178,55FS/3
4.June SundheimPingvin Stupklubb166,15FS/1
5.Linnea MonstadStupklubben Spinn160,30NC/3
6.Mia Ytreland TidburyKlepp Svømme & Stup klubb157,55NC/1
7.Helene JohannessenStavanger Stupe Club148,55NC/1
8.Hanna Thuestad LangelandBergen Stupeklubb136,9093%
9.Ingvild Rindal JohansenKlepp Svømme & Stup klubb131,9090%
10.Julie JohnsenPingvin Stupklubb110,7575%
11.Aurora Høivik-MathiesenStavanger Stupe Club108,4074%
12.Emilie AanonsenStavanger Stupe Club82,5056%

Klasse C, Jenter, tårn

StuperLagResultat
1.Sienna Pambou SundførBergen Stupeklubb155,55FS
2.Sofie HeisholtStupklubben Spinn132,65NC
3.Linnea MonstadStupklubben Spinn127,35NC
4.June SundheimPingvin Stupklubb115,9592%
5.Mia Ytreland TidburyKlepp Svømme & Stup klubb113,5590%
6.Tiril VågårøyBærum Stupe Klubb102,4581%

Klasse D, Gutter, svikt

StuperLagResultat
1.Martin FossnesStupklubben Spinn166,75FB

Klasse D, Gutter, tårn

StuperLagResultat
1.Martin FossnesStupklubben Spinn155,80FB

Klasse D, Jenter, svikt

StuperLagResultat
1.Synne BogaBergen Stupeklubb124,20FB
2.Kristina SundeKlepp Svømme & Stup klubb111,50FB
3.Nicoline Skog LøvåsStavanger Stupe Club87,6588%
4.Frida StøreStavanger Stupe Club71,1571%
5.Andrea Moe HolmBergen Stupeklubb54,0054%

Klasse D, Jenter, tårn

StuperLagResultat
1.Synne BogaBergen Stupeklubb95,20FB
2.Nicoline Skog LøvåsStavanger Stupe Club59,3074%
3.Frida StøreStavanger Stupe Club47,9560%

Klasse E, Gutter, svikt

StuperLagResultat
1.Valdemar Aarreberg RannekleivStavanger Stupe Club97,95FJ
2.Victor Mørch-OlsenBergen Stupeklubb83,2092%
3.Liam Prøis NygaardStavanger Stupe Club72,1080%

Klasse E, Gutter, tårn

StuperLagResultat
1.Victor Mørch-OlsenBergen Stupeklubb55,8074%
2.Valdemar Aarreberg RannekleivStavanger Stupe Club50,5567%

Klasse E, Jenter, svikt

StuperLagResultat
1.Thelma Byberg-MoiPingvin Stupklubb69,0092%

Klasse F

StuperLagResultat
Alvin Solheim BorgenKlepp Svømme & Stup klubb52,15
Anders HovlandStavanger Stupe Club40,10
Ariell Eltervåg BeckstrømStavanger Stupe Club25,25
Colin Bloch HolmvikStavanger Stupe Club30,75
julian Bloch HolmvikStavanger Stupe Club48,20
Noah SundheimPingvin Stupklubb33,70
Oliver Helland HolenKlepp Svømme & Stup klubb33,20
Savannah Nygaard27,05
Svendsen Line Lavik36,35

Åpen, Herrer, 1 meter, Åpen herrer svikt

StuperLagResultat
1.Amund GismervikPingvin Stupklubb305,55
2.Jonas Erik ThorsenBergen Stupeklubb190,55
3.Tobias AtkinsStupklubben Spinn168,15
4.Wirum Bjørn OscarStupklubben Spinn157,75
5.Kasper Madsen SmistadBergen Stupeklubb131,55

Åpen, Herrer, tårn

StuperLagResultat
1.Isak BørslienBergen Stupeklubb218,55
2.Jonas Erik ThorsenBergen Stupeklubb216,45
3.Tobias AtkinsStupklubben Spinn206,00
4.Kasper Madsen SmistadBergen Stupeklubb128,00

Åpen, Damer, tårn

StuperLagResultat
1.Safiya ElmraniStupklubben Spinn205,65
2.Anne Sofie Moe HolmBergen Stupeklubb190,85

Åpen, Damer, 1 meter, Åpen damer svikt

StuperLagResultat
1.Anne Sofie Moe HolmBergen Stupeklubb219,75
2.Elma Galaasen LundBærum Stupe Klubb202,45
3.Safiya ElmraniStupklubben Spinn195,15

Synk 1, tårn

StuperLagResultat
1.Mia Ytreland Tidbury / Johansen Ingvild RindalKlepp Svømme & Stup klubb60,48

Synk 2, tårn

StuperLagResultat
1.Henrik Skomsvold / Isak BørslienBergen Stupeklubb192,57
2.Sienna Pambou Sundfør / Anne Sofie Moe HolmBergen Stupeklubb188,70
3.Eirik Prøch Vik / Jakob MidttunBærum Stupe Klubb179,28
4.Jonas Erik Thorsen / Kasper Madsen SmistadBergen Stupeklubb162,39
5.Fabian Aarreberg Rannekleiv / Theo AateigenStavanger Stupe Club/Kristiansand Stupeklubb151,86